Honor for Dark!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Onoare pentru intuneric!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 la plimbare...

In jos 
+2
Cianury
XxSaranyxX
6 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
XxSaranyxX

XxSaranyxX


Mesaje : 54
Data de înscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD sub stele

la plimbare... Empty
MesajSubiect: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 10:00 pm

Era seara. Simteam ca ma sufoc in apartamentul meu, sub presiunea peretilor. Ei m-au izgonit din casa, lasandu-ma sa-mi gasesc linistea in unul din acele parcuri. Trebuia sa incerc din nou sa ma controlez. Tata... de ce m-ai lasat cu o asemenea povara? De ce nu m-ai invatat?
Sus In jos
Cianury

Cianury


Mesaje : 105
Data de înscriere : 01/11/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 10:11 pm

Stateam pe o banca fumand o tigare,privind in fata.Ochi-mi verzi,chipul,atitudinea imi erau toate plictisite
Sus In jos
Ricky

Ricky


Mesaje : 74
Data de înscriere : 01/11/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 10:13 pm

Avea forma de pantera si lenevea intins pe iarba , dandu-si cu laba peste ureche scarpinandu-o.
Sus In jos
XxSaranyxX

XxSaranyxX


Mesaje : 54
Data de înscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD sub stele

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 10:21 pm

Mi-am pocnit degetele, pregatindu-ma de exercitiu. Mi-am concentrat toata puterea, incepand sa crap pamantul. Din crapaturi incepusera sa iasa flacari. Era stapanul...
Sus In jos
Cianury

Cianury


Mesaje : 105
Data de înscriere : 01/11/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 10:24 pm

Mi-am indreptat privirea spre ea,urmarindu-i miscarile
Sus In jos
Ricky

Ricky


Mesaje : 74
Data de înscriere : 01/11/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 10:25 pm

Incepu sa se dea de-a rostogolul pe iarba , in felul asta scarpinandu-si si spatele.
Sus In jos
Fuyumi

Fuyumi


Mesaje : 37
Data de înscriere : 31/10/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 10:27 pm

Fuyumi veni si ea in parc sa ia o gura de aer
*Ce frumos e in parc si ce de animale dragute*
Sus In jos
XxSaranyxX

XxSaranyxX


Mesaje : 54
Data de înscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD sub stele

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 10:28 pm

Am ingenunchiat in fata stelei cu sase colturi ce aparuse.
- Stapane, voi face ritualul... voi deveni sclava ta...
Sus In jos
Ricky

Ricky


Mesaje : 74
Data de înscriere : 01/11/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 10:29 pm

Continua sa se rostogoleasca pana vazu stele verzi , adiac ameti , se opri punand botul pe labe sia steptand sa i se duce ameteala.
Sus In jos
Fuyumi

Fuyumi


Mesaje : 37
Data de înscriere : 31/10/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 10:32 pm

*Hmm...pantera aia pare sa fie putin cam amentita si nushtiu de ce seamana mult cu Ricky..poate chiar e el.....whatever*
Sus In jos
XxSaranyxX

XxSaranyxX


Mesaje : 54
Data de înscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD sub stele

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 10:35 pm

Mi-am scos un cutit iar cu varful mi-am ciupit pielea din varful degetului. M-am aplecat spre centrul stelei, lasand picatura sa cada. Flacarile au izbucnit mult mai puternic, iar Stapanul a soptit in lantina. Am repetat dupa el.
Sus In jos
Fuyumi

Fuyumi


Mesaje : 37
Data de înscriere : 31/10/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 10:38 pm

*Ciudata fata...ma rog nu-i pot nega traditile..*,fuyumi lua loc pe o manca si incerca sa se incalzeasca
Sus In jos
Ricky

Ricky


Mesaje : 74
Data de înscriere : 01/11/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 10:53 pm

Simti o aura ce il cam perturba , o observa apoi pe fata"Shesh alta idioata"gandi el , apoi o lua la fuga sarind pe ea , doborand-o la pamant apoi impingand-o afara din stea.Flacarile disparura asa cum facu si steaua.Se holba apoi la fata "Heh esti bine?"spuse el insa numai in mintea sa caci fata nu-l putea intelege.
Sus In jos
Clara
Admin
Clara


Mesaje : 98
Data de înscriere : 31/10/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeLun Noi 02, 2009 9:53 am

-Ce naiba e pe aici. Sute de aure! Era sa ma dau cu capul intr-un zgarie nori. spuse rozalia aterizand laga Fuyumi.
Sus In jos
http://honorfordark.vampire-legend.com
Ricky

Ricky


Mesaje : 74
Data de înscriere : 01/11/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeLun Noi 02, 2009 11:22 am

O atinse cu laba pe umarde mai multe ori"Hello mai traiesti?"
Sus In jos
XxSaranyxX

XxSaranyxX


Mesaje : 54
Data de înscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD sub stele

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeLun Noi 02, 2009 2:43 pm

Un fel de pantera sarise in spatele meu, perturbandu-mi incantatia. Acum zaceam pe pamantul umed, blestemand in mi de feluri.
- Animal stupid! Alta treaba nu ai?
Sus In jos
Ricky

Ricky


Mesaje : 74
Data de înscriere : 01/11/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeLun Noi 02, 2009 7:08 pm

"Mda presupun ca nu am"isi zise el pe un ton plictisit , apoi se intoarse cu spatele incepand sa mearga.
Sus In jos
XxSaranyxX

XxSaranyxX


Mesaje : 54
Data de înscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD sub stele

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeLun Noi 02, 2009 7:12 pm

Am privit pantera cum se indeparta. Ceva imi parea ciudat. Ce putea cauta o pantera intr-un astfel de loc? Am strigat:
- Oprestete! Cine esti defapt?
Sus In jos
Ricky

Ricky


Mesaje : 74
Data de înscriere : 01/11/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeLun Noi 02, 2009 7:19 pm

"Bau-Bau"Continua sa mearga caci oricum in forma aia nu putea sa vorbeasca cu ea.
Sus In jos
XxSaranyxX

XxSaranyxX


Mesaje : 54
Data de înscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD sub stele

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeLun Noi 02, 2009 7:22 pm

Am luat o piatra si i-am aruncat-o in cap.
- Spune odata cine naiba esti. Imi esti dator/datoare.
Sus In jos
Ricky

Ricky


Mesaje : 74
Data de înscriere : 01/11/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeLun Noi 02, 2009 7:25 pm

"Auch , chiar trebuie sa ma enerveze sau ce?De retinut:Nu mai ajuta pe cei care nu iti cer asta"gandi el in timp ce isi intoarse privirea spre ea.
Sus In jos
XxSaranyxX

XxSaranyxX


Mesaje : 54
Data de înscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD sub stele

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeLun Noi 02, 2009 7:28 pm

M-am ridicat in sezut, apucandu-mi picioarele cu mainile. Am stat si am privit lung animalul...
- Haide, n-ai de gand sa-mi spui cine esti?
Sus In jos
Ricky

Ricky


Mesaje : 74
Data de înscriere : 01/11/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeLun Noi 02, 2009 7:38 pm

"Mda presupun ca nu am de ales"gandi el iritat.Lua forma umana si desigur fiind gol , replica apoi:
-Huh acum esti multumita?
Sus In jos
XxSaranyxX

XxSaranyxX


Mesaje : 54
Data de înscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD sub stele

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeLun Noi 02, 2009 7:40 pm

Mi-am scos paltonul si i l-am aruncat.
- Acum sunt.
Nu aveam de ce reactionasau tipa pentru ca vad un barbat gol. Nu? Vedeam eu unu pana la urma ...
- Deci.. tu ce anume esti defapt?
Sus In jos
Ricky

Ricky


Mesaje : 74
Data de înscriere : 01/11/2009

la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitimeLun Noi 02, 2009 7:43 pm

-Un demon dupa cum cred ca ti-a dat seama , replica el apoi lua din nou forma de pantera.
Sus In jos
Continut sponsorizat





la plimbare... Empty
MesajSubiect: Re: la plimbare...   la plimbare... Icon_minitime

Sus In jos
 
la plimbare...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Plimbare nocturnă printre morminte

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Honor for Dark! :: ¬City¬ :: ~Parc~-
Mergi direct la: