Honor for Dark!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Onoare pentru intuneric!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pe la piscina...

In jos 
+2
Clara
Ricky
6 participanți
AutorMesaj
Ricky

Ricky


Mesaje : 74
Data de înscriere : 01/11/2009

Pe la piscina... Empty
MesajSubiect: Pe la piscina...   Pe la piscina... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 5:20 pm

Ricky ateriza pe la piscina , era plictisit la maxim si asta se putea citi perfect pe chipul sau.Se dezbraca de haine , ramanand in boxeri , apoi se aseza la umbra unei umbrele pe un sezlong.


Ultima editare efectuata de catre Ricky in Dum Noi 01, 2009 9:12 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Clara
Admin
Clara


Mesaje : 98
Data de înscriere : 31/10/2009

Pe la piscina... Empty
MesajSubiect: Re: Pe la piscina...   Pe la piscina... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 5:40 pm

Ajunse la piscina si isi dadu rochita alba, ramanand doar intr-un costum din nou piese, roz, si la bretele doua inimioare albe. Isi lasa lucrurile langa sezlong, asezandu-se pe marginea piscinei, cu picioarele in apa
Sus In jos
http://honorfordark.vampire-legend.com
Miyuu

Miyuu


Mesaje : 123
Data de înscriere : 31/10/2009

Pe la piscina... Empty
MesajSubiect: Re: Pe la piscina...   Pe la piscina... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 7:25 pm

Merse şi ea, soarele puternic lovind'o puternic, descfăcând umbrela ei neagră
'huh, mult mai bine xD'
Se dezbrăcă de rochia neagră, rămânănd într'un costum de baie negru, simplu, dar elegant.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 113
Data de înscriere : 31/10/2009

Pe la piscina... Empty
MesajSubiect: Re: Pe la piscina...   Pe la piscina... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 7:41 pm

Intinsa pe unul dintre sezlonguri,dormind dusa,Yuki era imbracata intr-un costum alb,cu mici stele negre.Se intoarse pe-o parte,incercand sa se ghemuiasca,fara sa bage in seama razele soarelui care incercau sa o trezeasca.
Sus In jos
http://style.freeforum.me.uk/
Fuyumi

Fuyumi


Mesaje : 37
Data de înscriere : 31/10/2009

Pe la piscina... Empty
MesajSubiect: Re: Pe la piscina...   Pe la piscina... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 7:55 pm

Fuyumi vazandui pe ceilalti langa piscina veni si ea.Isi dadu jos rochita ramandnd intr-un costum galben cu flori albe.Ea se aseza pe un sezlong si incepu sa citeasca o revista.
Sus In jos
Ricky

Ricky


Mesaje : 74
Data de înscriere : 01/11/2009

Pe la piscina... Empty
MesajSubiect: Re: Pe la piscina...   Pe la piscina... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 9:26 pm

Isi scoase telefonul din rucsac privind ceasul , apoi facu cateva poze unei fete careia tocmai ii cazuse sutienu , baga telefonul la loc.Se ridica , sarind in apa.
Sus In jos
Yuki

Yuki


Mesaje : 113
Data de înscriere : 31/10/2009

Pe la piscina... Empty
MesajSubiect: Re: Pe la piscina...   Pe la piscina... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 9:37 pm

Se stramba putin,deschizandusi ochii.Din cauza baiatului cativa stropi o udara pe blonda direct pe obraz,fortando sa se trezeasca.se ridica in picioare,privind dezorientata in jur.
"Cine?!"
Sus In jos
http://style.freeforum.me.uk/
Clara
Admin
Clara


Mesaje : 98
Data de înscriere : 31/10/2009

Pe la piscina... Empty
MesajSubiect: Re: Pe la piscina...   Pe la piscina... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 9:37 pm

-Ricky, te-am vazut. spuse rozalia, priviidu-l amuzata
Sus In jos
http://honorfordark.vampire-legend.com
Fuyumi

Fuyumi


Mesaje : 37
Data de înscriere : 31/10/2009

Pe la piscina... Empty
MesajSubiect: Re: Pe la piscina...   Pe la piscina... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 9:43 pm

-Cei cu toata vaicareala asta?...
Fuyumi scoase un aparat foto din geanta....
*Ce mi-as dori sa fiu inapoi in Egipt unde soarele straluceste mai mereu si e caldura...*
Sus In jos
XxSaranyxX

XxSaranyxX


Mesaje : 54
Data de înscriere : 01/11/2009
Varsta : 29
Localizare : XD sub stele

Pe la piscina... Empty
MesajSubiect: Re: Pe la piscina...   Pe la piscina... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 9:50 pm

am lasat pantalonii scurti pe mine si tricoul cu "tarfa punkista" pe mine, costumul de baie fiind in geanta. am pasit pe marginea bazinului, vazand o adevarata expozitie de costume.
- Tu, esti grasa, nu-ti vine bine. Tu, nu vezi ce fatza de tarfa ai? acoper-o. Tu cu stelutele alea, vezi ca poate cade ceru pe tine. Si tu, miss tincarbell, arunca revista aia si ia o carte ca sa nu para ca te uiti prea mult la tv.
off: Fetelor scuze. Dar asa e personajul meu si la fel ca mine nu suporta pitipoancele. Iar la prima vedere personajele voastre par a fi ceva asemanator:] Si Ricky, imi spui pe mess ce parere ai de post.
Sus In jos
Ricky

Ricky


Mesaje : 74
Data de înscriere : 01/11/2009

Pe la piscina... Empty
MesajSubiect: Re: Pe la piscina...   Pe la piscina... Icon_minitimeDum Noi 01, 2009 10:08 pm

Incepu sa inoate plictisit si sa faca pluta"Shesh i'm so bored"
Sus In jos
Clara
Admin
Clara


Mesaje : 98
Data de înscriere : 31/10/2009

Pe la piscina... Empty
MesajSubiect: Re: Pe la piscina...   Pe la piscina... Icon_minitimeLun Noi 02, 2009 9:34 am

OFF: Imi pare rau sa te anunt draguta sau cum vrei sa-ti spun dar ia citeste tu acele reguli, ca nu's puse de dragul meu. Ai... patru avertizari. Inca una si zbori de aici cu tot cu penele tale. Eu sunt cea care face regulile, OK, si nu cred ca este decent, sau normal sa postezi asemenea lucruri. Si mai ai si 15 ani.
Topic inchis
Sus In jos
http://honorfordark.vampire-legend.com
Continut sponsorizat





Pe la piscina... Empty
MesajSubiect: Re: Pe la piscina...   Pe la piscina... Icon_minitime

Sus In jos
 
Pe la piscina...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Honor for Dark! :: ¬City¬ :: ~Piscina~-
Mergi direct la: